Golfa Klubs Viesturi

  
        lv    en
              

Vecgada kauss

vecgada kaussLai arī decembris nenes mums sniegu, tomēs astroloģiskā ziema jau sen ir klāt, bet daudziem šķiet, ka aiz logiem ir aizkavējies rudens. Tā kā golfa sezona ir tik īsa, cik laiks mūsu klimatiskajos apstākļos ļauj, tik spēlējam. Un šogad tieši šie laikapstākļi ļauj mums uzrīkot pirmo Vecgada kausu.

 

Golfa laukums Viesturi aicina visus spēlētgribētājus, kuriem nemiera gars neļauj mierīgi nosēdēt mājās, doties uzspēlēt Vecgada kausu. Vecgada kauss norisināsies 30. decembrī, starta laiks 10:30 - Shot gun.

 

Spēlētāji spēlēs kopīgā ieskaitē - Stableford. Dalības maksa visiem 10 Ls, green fee nosedz golfa laukums Viesturi. Ierašanās ar saviem groziņiem, bet no Golfa kluba Viesturi prezidenta sagaidīsiet kamīnu un kādu stipro dzērienu, lai sasildītu krūti.

 

Turnīra 1. - 3. vietas ieguvējus apbalvos no GK Viesturi. Pieteikšanās pa tālruni 26444390   Pieteikšanās līdz 29. decembra plkst. 16:00. Izloze tiks veikta 29. decembra plkst. 17:00. Saliktie flaiti būs atrodami mājaslapā sadaļā Turnīri -> Starta laiki. 

 

VECGADA KAUSA STARTA LAIKI

 

Piesakaties! Lai golfa sezona turpinās!!!

 

 

 

Sadarbība